• Tasuta transport alates 50 eurost
 • 14-päevane taganemisõigus
 • E-R 10.00-17.00 hello@kykyoto.ee

Ostutingimused

Anname endast parima, et meie toodete ostmine oleks kliendisõbralik ja mugav. Allpool kirjeldame standartprotseduuri, mida jälgida meilt toodete ostmise korral.

 

1. ÜLDTINGIMUSED, ULATUS JA KEHTIVUS

1.1. Tingimused kehtivad kõigi isikute ja Veebipoe Kykyoto.ee (edaspidi Veebipood) omanik Kykyoto OÜ (registrikood 16169586), asukohaga Tööstuse 47b, Tallinn,10416 vahel Kykyoto veebipoe vahendusel toote ostmisel-müümisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2 Ostu Sooritamisel Tellija, et on tutvunud allolevate tingimustega ning Kykyoto Kliendiandmete Kasutamise põhimõtetega

1.3.  Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Kykyoto Veebipoe vahendusel toodete turustamisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad seadused.

1.4.  Kykyoto OÜ on õigustatud Kykyoto Veebipoe arengust tulenevalt ning Veebipoe parema ja turvalisema kasutamise huvides muutma ning täiendama allolevaid kasutamistingimusi ning kliendi andmete kasutamise põhimõtteid. Tingimuste ja hinnakirja muudatused  ja täiendused avaldatakse veebilehel www.kykyoto.ee. Tingimuste ja hinnakirjade muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest veebilehel www.kykyoto.ee. Kui edastasite oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Ostja ja Kykyoto OÜ vahel tekkinud õigussuhtele Ostja poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes ei ole ette nähtud teisiti. Ostu hetkel kehtivad tingimused, millega Ostja nõustub, edastatakse koos tellimuskinnitusega tellimuse hetkel esitatud e-mailile.

 

2. HIND

2.1. Kõik Kykyoto.ee hinnad on esitatud eurodes. Hinna teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures ning ei sisalda Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu 20%. (kuna ettevõte ei ole käibemaksukohuslane)

2.2.  Toodete hinnad on märgitud Veebipoes toodete juurde. Hindadele võib lisanduda täiendavaid tasusid seal hulgas kauba kättetoimetamise tasu, kui kauba eest tasumisel ei ole märgitud teisiti. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub Ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse Ostjale tellimuse vormistamisel transpordiviisi valiku hetkel.

2.3.  Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind Veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

  

3. KAUBA OSTMINE JA TELLIMUSE VORMISTAMINE

3.1.  Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete transpordiviis (transpordiviisidega tutvu siin).

3.2.  Ostukorvis on võimalik tooteid ja koguseid muuta ning tooteid ostukorvist eemaldada kuni toote eest tasumiseni.

3.3.  Tellimuse vormistamisel kuvatakse ekraanile lõplik hind, mille klient saab tasuda tellimuskinnituse alusel.

3.4.  Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. 

3.5 Enne tellimuse lõplikku kinnitamist , peab Ostja veenduma, et sisestatud detailed nii valitud kauba, transpordi kui ka Ostja andmete kohta on täpsed, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigusest sõltub ostetud toodete kiire ja häireteta kohale toimetamine.

3.6.  Teatise tellimuse kinnituse kohta saadab Müüja Ostjale e-mailile. Juhul, kui postkastist kirja ei leia, palume kontrollida ega kiri ei ole rämpsposti kausta sattunud.

3.7.  Müüjal on õigus lepingust taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel. Müüja teavitab sellest Ostjat esimesel võimalusel ning tagastab kogu tellitud kauba eest laekunud makse (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. 

3.8 Nime- ja aadressi muudatusest tuleb viivitamatult teavitada Kykyoto Veebipoe klienditeenindust e-mailiga hello@kykyoto.ee

3.9 Toote müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) arvates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Kykyoto OÜ arvelduskontole

 

4. TASUMINE

4.1.  Veebipoes sooritatud ostude eest tasub Ostja 100% ettemaksuna.

4.2.  Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs Ostja panga ja krediitkaardi andmetele.

4.3   Tellimuse eest on kliendil võimalik tasuda järgmistel viisidel:

4.3.1  Pangalingi kaudu Swedbanki, SEB, Luminor, LHV ja Coop Panga internetipangas või krediitkaardiga. Tasumisel on makse saajaks Maksekeskus AS, keda Müüja on volitanud enda nimel makseid vastu võtma. Pärast tellimuse vormistamist suunatakse klient tema poolt valitud panga veebilehele makse teostamiseks kogu ulatuses. Pärast makse sooritamist saadetakse kliendile arve sooritatud makse kohta tellimuses märgitud e-posti aadressile.

4.3.2 Ülekandega, tellimuse kinnitus vajaliku makseinfoga saadetakse Ostja  e-mailile, mille alusel Ostja tasub kauba eest, makse selgitusse märgib Ostja tellimuse kinnituses oleva Tellimuse numbri. Originaalarve saadetakse koos kaubaga.

4.4. Kaup väljastatakse peale Lepingu jõustumist (3.4). 

 

5. KOHALETOIMETAMINE

5.1.  Peale Lepingu jõustumist toimetatakse tooted Ostjale tema poolt tellimuse vormistamisel valitud tarneviisil. Veebipood tarnib tooteid Eesti siseselt. Tarneviisidega on võimalik tutvuda siin.

5.2.  Laos olevate toodete tarne toimub ostjale 2-4 tööpäeva jooskul. Tarneaeg, millest alates toode jõuab tarneaadressile on märgitud tootekaardile.

5.3 Kauba saabumisest valitud aadressile saadetakse teavitus SMS-ga.

5.3.  Kauba saatmiskulud kannab Ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

5.4 Veebipoes sooritatud tellimuste töötlemine toimub tööpäevadel (E-R kl 10:00 – 17:00). Kui tellimuse esitamise aeg jääb hilisemaks kui reede 14:00, toimub tellimuse vormistamine järgneval esmaspäeval.

  

6. TAGANEMISÕIGUS, TOODETE TAGASTAMINE JA VAHETAMINE

6.1. Tellijal on õigus peale toodete eest tasumist, kuid enne toodete kohaletoimetamist, oma tellimus tühistada, saates Kykyoto Veebipoe e-mailile hello@kykyoto.ee vastava sisulise teate koos tellimuse numbri ning oma arvelduskonto numbriga.

6.2. Kõikidele Kykyoto Veebipoest ostetud toodetele kehtib tagastusõigus 14 päeva. Tellijal on VÕS § 56 lg 1 alusel õigus tagastada või välja vahetada kaup muu toote vastu põhjust avaldamata 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest. Selleks peab Tellija esitama Kykyoto Veebipoele tagastusavalduse. Tagastusavaldus tuleb saata e-mailile hello@kykyoto.ee ning tagastama seejärel Kykyoto Veebipoele tellitud kauba. Vastavalt VÕS § 56 lg 25 tõendab lepingust taganemist tarbija.

6.3. Tellimuse tühistamisel punktis 6.1 sätestatud juhul või tellimusest taganemise korral punktis 6.2 sätestatud juhul tagastatakse raha kauba eest, seal hulgas ka Ostja kantud asja kättetoimetamise kulud viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, samale arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest.

Kui Ostjal on sõnaselgelt valinud Kykyoto OÜ pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Kykyoto OÜ Ostjale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

6.4. Tagastatav kaup (s.h tarvikud) ei tohi olla kasutatud või kahjustatud ning peab olema originaalpakendis. Taganemisõiguse kasutamiseks ja tagastamise korral hüvitise maksmise vältimiseks tuleb tootepakend avada ettevaatlikult seda kahjustamata (vt punk 4.12.2). Tellijal on õigus kaubaga tutvuda viisil, nagu see on lubatud tavapäraselt kaupluses ning klient vastutab kaubaga tutvumisel kauba väärtuse vähenemise eest, kui ta on kaupa kasutanud eeltoodust muul viisil. Tagastatav toode peab olema komplektne (sisaldama kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid – kaablid jne). Kui toode on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, tuleb Tellijal tagastada kogu komplekt (ehk siis kõik tooted).

6.5. Ostjal tuleb kanda lepingu esemena üle antud kauba tagastamisega seotud otsesed kulud, kui pooled ei ole kokku leppinud teisiti.

6.6. Kui tagastatav toode (ja toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud Kykyoto OÜ; ning toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on Kykyoto OÜ-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Tellija poolt toote eest tasutud ning tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab Kykyoto OÜ tasaarvestamise avalduse Ostja poolt tellimuse vormistamisel teatatud e-maili aadressile. Juhul, kui Ostja ei ole nõus tasaarvestamise teates näidatud väärtuse vähenemisega, on selleks õigus kaasata toote väärtuse vähenemise kindlakstegemiseks sõltumatu ekspert. Ekspertiisiga seotud kulud jagatakse pooleks Ostja  ja Kykyoto OÜ vahel, v.a juhul, kui ühe poole seisukoht osutub ilmselt põhjendamatuks. Sellisel juhul kannab ekspertiisiga seotud kulud pool, kelle seisukoht osutus ilmselt põhjendamatuks.

6.7 VÕS § 53 lg 4 punkt 4 sätestab, et 14 päevast taganemisõigust ei kohaldata sellise asja üleandmisel, mis rikneb või vananeb kiiresti ja mis on valmistatud tarbija isiklikke vajadusi arvestades.

6.8 Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup , kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitudoluliselt alla kauba turuhinna.

 

7. PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS 

7.1.  Müüja vastutab Ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Ostjale, sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmiest Ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Müüja kohustus. Müüja ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist Ostjale.

7.2.  Toote nõuetele mittevastavuse või toote puuduste avastamisel kohustub Ostja sellest koheselt, kuid mitte hiljem kui 2 kuu jooksul mittevastavusest teada saamisest, teavitama Müüjat, saates vastava info e-mailile hello@kykyoto.ee.

7.3.  Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Ostjal õigus nõuda toote parandamist või asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või tagastada toode Müüja kulul.

7.4.  Ostjal on õigus nõuda toote ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ning toote eest tasutud summade tagasinõudmist, kui:

 • Müüjal ei ole võimalik toodet parandada või asendada.
 • Toote parandamine või asendamine ebaõnnestub.
 • Müüjal ei ole toote puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud.

7.5.  Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral hüvitatakse Ostjale toote eest tasutud summa koos transpordimaksumusega Ostja poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul. Müüjal on õigus tasutud summade tagastamisega viivitada seni, kuni Ostja on tema käes oleva toote tagastanud.

7.6.  Müüja kannab esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest Ostjale asja parandamisega või asja asendamisega seotud kulud. Järgneva 1,5 aasta jooksul kannab vastavad kulud Müüja üksnes juhul, kui pretensioon on õigustatud. Müüja ei hüvita Ostja tehtud kulutusi toote nõuetele mittevastavuse või puuduste korral ega vastuta nende eest, kui:

 •  Toote väärtus on langenud/toode on kahjustunud Ostja süül.
 •  Puudused on tekkinud toote mittesihtotstarbelise kasutamise, s.h. hooldusjuhise mittejärgimise tagajärjel.
 •  Toote väärtus on langenud tavapärasel kasutamisel tekkinud loomuliku kulumise tõttu.
 •  Puudub ostu sooritamist tõendava dokumendi koopia.
 •  Transpordi süül toote halvenemise/kahjustumise eest.

7.7.  Juhul, kui Ostja ja Müüja vahel on tekkinud erimeelsused toote puuduste osas, on Ostjal õigus pöörduda pretensiooniga Müüja poole, märkides kirjalikus või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis esitatud kaebuses ära oma nimi ja kontaktandmed, kaebuse esitamise kuupäev, tootel esinev puudus ning omapoolne soovitav lahendus. Müüja vastab Ostja kaebusele kirjalikus või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 14 kalendripäeva jooksul. Kui Ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-mailile hello@kykyoto.ee.

7.8.  Juhul, kui Ostja ja Müüja ei saavuta vaidluse osas kokkulepet, on Ostjal õigus pöörduda vaidluse kohtuväliseks lahendamiseks Eestis Tarbijakaitseameti juures tegutseva tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ja avaldust esitada siin: (https://www.tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijavaidluste-komisjon).  Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Müüja vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Vaidluste lahendamisel Eestis Tarbijakaitseameti juures lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole (ODR)(https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm).

7.9.  Komisjoni otsusega mittenõustumisel on pooltel õigus pöörduda Ostja asukohajärgsesse maakohtusse.

 

8. VASTUTUS JA VÄÄRAMATU JÕUD

8.1 Kykyoto Veebipood vastutab Tellija ees ja Ostja vastutab Kykyoto OÜ ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

8.2 Kykyoto Veebipood ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude eest või viivituse eest toote kohaletoimetamisel juhul, kui kahju või viivitus on tingitud asjaolust, mida Müüja ei saanud mõjutada, ei näinud ega võinud ette näha.

8.2 Kykyoto Veebipood ei vastuta ekraani seadetest tingitud värvierinevuse eest.

 

9. ANDMEKAITSE JA TÖÖTLEMISE PÕHIMÕTTED

9.1. Kykyoto.ee tagab Ostja andmete sh isikuandmete kaitsmise ja kasutamise Kliendiandmete kasutamise põhimõtetes ettenähtud korras. Lähtudes kehtivatest õigusaktidest ja Kliendiandmete kasutamise põhimõtetes sätestatust on Kykyoto-l ostja nõusolekuta õigus töödelda andmeid (sh isikuandmeid) ulatuses, mis on vajalik Veebipoe kasutamiseks, müügilepingu täitmiseks või müügilepingu täitmise tagamiseks. Muuhulgas on eeltoodust tulenevalt müüjal eraldiseisva nõusolekuta õigus:

 •  Saata ostjale Veebipoe teenuste kasutamisega seonduvaid teateid, sh teateid, mille saatmine on Veebipoe kasutajate turvalisuse huvides.
 • Säilitada ostjate paremaks teenindamiseks ja tehingute tõendamiseks Veebipoodi sisseloginud ostja tellimuste andmed, sh mõistliku tähtaja jooksul ka nende tellimuste kohta, mida ostja sessiooni käigus ei lõpetanud.

9.2. Kui Tellija on andnud tellimuse teostamisel või muul viisil oma nõusoleku andmete turunduslikuks kasutamiseks, kasutab Kykyoto neid andmeid Kliendiandmete kasutamise põhimõtetes fikseeritud tingimustel ja eesmärgil sh. ka ostjale teenuste ja kaupade personaalsete otseturundus-, kampaania- ja sooduspakkumiste edastamiseks elektroonilisel teel.

9.3. Tellijal on igal ajahetkel õigus võtta andmete turunduslikuks kasutamiseks antud nõusolek tagasi, saates Kykyoto.ee- le vastavasisulise e-maili vt lähemalt Kliendiandmete kasutamise põhimõtted.

9.4.  Ostjal on õigus pöörduda kaebusega Andmekaitse Inspektsiooni või kohtu poole kui ta leiab, et isikuandmete töötlemisel on rikutud tema õigusi. Andmekaitseameti (AKI) kontaktandmed leiab AKI koduleheküljel aadressil www.aki.ee.